üye girişi
Google+   Facebook   Twitter
Ne Yapıyoruz ? :
web siteleri
dijital multimedya
bilgisayar programları
kurumsal kimlik ve medya
danışmanlık
ithalat

Firma Tanıtım Siteleri

Maliyeti hemen hemen her firma için oldukça uygun ol an bu siteler, firma ve yaptıkları hakkında genel bilgi vermeyi amaçlayan ve firma müşterilerinin hemen bilgi sahibi olabilecekleri içerikleri barındırırlar. Bu siteler günümüzde kullanılan zengin multimedya teknolojileri kullanılarak hazırlanabileceği gibi daha ekonomik çözümler isteyen firmalar aynı ihtiyacı karşılayan fakat daha sabit görünümde hazırlanabilir. Her şekilde 3adam Software sizin için özgün bir tasarım ve özgün bir altyapı oluşturacak ve şirketinizin eksiksiz olarak tanıtılmasını sağlayacaktır.

İnteraktif Siteler

Firma tanıtım siteleri gibi interaktif sitelerde ürünün yada firmanın tanıtılmasını amaçlamaktadır. Fakat bunun yanında müşteriyle etkileşim kurarak gerek sayfa içinde arama yapabilme, dinamik ürün yada haber içerikleri, animasyonlu ürün sunumları gibi birçok etkileşimi içinde barındırmaktadır.

Alışveriş Siteleri

Ürün yelpazenizi internet üzerinde bir dükkan açarak satmak istiyorsanız, 3adam Software bu alandada uzmanlaşmış kadrosuyla yanınızda. Alışveriş sitesi açmak için gerekli olan altyapıdan neyin nasıl yapılması gerektiğine kadar herşeyi bize danışabilirsiniz.

Özel Yazılımlar

Şirket bünyenizde internete bağlı yada bağımsız çalışan yazılımlardır. Bünyenizde bulunan tüm bilgisayarların herhangi bir program yüklemesine gerek kalmadan kullanabilecekleri bu uygulamalar web sayfası gibi çalışmakta fakat döküman entegrasyonundan iş akışına kadar bir şiketin ihtiyacı olan tüm uygulamaları barındırabilmektedir.
Sistem ihtiyacı minimum olan bu tarz uygulamalar işletim sistemi bağımsız da çalışabileceği için yatırm maliyetleri çok düşük olmaktadır.

Güncelleme, Geliştirme, Danışmanlık

Web Siteniz var fakat sizi yeterince yansıtmadığı düşünüyorsunuz yada ek servislere ihtiyacınız var. Bununla ilgili gerek danışmanlık gerek geliştirme gerekse tüm güncellemeleri tek yerden yapabilirsiniz. 3adam Software sizi teknolojik gelişmelerden haberdar ederek bunlardan yararlanmanızı sağlayacak öneriler getirebilir.

Sayfa ve Email Bulundurma, Yayın

Bir web sayfası sahibi olmanın en önemli ve kritik bölümü bulundurma hizmetleridir. İhtiyaca yönelik olarak projelendirilecek bulundurma hizmetlerimiz hakkında bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.


Daha detaylı bilgi almak için bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
Haber Listesi
3adam neler yapıyor; email adresinizi listemize ekleyin :