üye girişi
Google+   Facebook   Twitter
Ne Yapıyoruz ? :
web siteleri
dijital multimedya
bilgisayar programları
kurumsal kimlik ve medya
danışmanlık
ithalat

Intranet Projeleri

Şirket bünyenizde internete bağlı yada bağımsız çalışan yazılımlardır. Bünyenizde bulunan tüm bilgisayarların herhangi bir program yüklemesine gerek kalmadan kullanabilecekleri bu uygulamalar web sayfası gibi çalışmakta fakat döküman entegrasyonundan iş akışına kadar bir şiketin ihtiyacı olan tüm uygulamaları barındırabilmektedir.

Sistem ihtiyacı minimum olan bu tarz uygulamalar işletim sistemi bağımsız da çalışabileceği için yatırm maliyetleri çok düşük olmaktadır.

İş Akışı Takip Sistemleri

İşinize uygun olarak tüm departmanlarınızdaki gidişatı takip edebilecek ve tek merkezden kontrollü olarak hazırlanabilecek yazılımlardır. Şirketinizin verdiği hizmetleri hızlandıracak olan bu projelerde müşterilerinize elinizdeki işin akışını izleyebilecekleri bir platform da oluşturulabilmektedir.

Yardımcı Programlar

Bir şirketin ihtiyacı olabilecek tüm yardımcı programlar da şirketin kendi iç politikasına göre derlenerek hazırlanabilmektedir.

Bu projelere örnek verecek olursak;

Personel Takip Sistemleri, Kasa Takip Sistemleri, Barkodlu Ürün Sunum Sistemleri, Dijital Ürün Katalogları, Müşteri Takip Sistemleri, Stok Takip Sistemleri, Envanter Takip Sistemleri... vb. gibi.


Daha detaylı bilgi almak için bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
Haber Listesi
3adam neler yapıyor; email adresinizi listemize ekleyin :