üye girişi
3adam.net.v5.5
Biz Kimiz ?

1997 yılında sanal bir firma olarak internette kurulmuştur. Kurulduğunda herhangi bir tüzel kimliği bulunmayan firmamız, freelance olarak müşterilerine hizmet vermekteydi. Bu yolda 2005 yılına kadar çeşitli firmalara hizmet vermiş ve birçok özgün projeye imza atmıştır. 2005 yılının sonlarında kurumsallaşma çalışmalarına başlayan firmamız 2006 Ocak ayı itibariyle tüzel kimliğine kavuşmuştur;

3adam Yazılım Reklam Bilişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

3adam Yazılım halen birçok internet kurumuyla beraber kurumsal kimlik ve teknoloji ihtiyacı duyan şirkete, konusunda uzman kişilerle destek vermektedir. Daha büyük bir hizmet alanına yayılmak ve müşterilerine kurumsal bazda ve güvenilir destek verebilmek için çalışmalarına devam eden firmamız, genel olarak özgün internet sayfa tasarımları, özgün internet yazılımları, şirketlerin iç dinamiklerini arttırıcı intranet yazılımları, isteğe özel bilgisayar programları, kurumsal kimlik tasarımları, marka ve reklam tasarımları, kurumsal ve kişisel internet siteleri vb. gibi teknoloji ve dijital ihtiyaçlarınıza tam destek verebilecek kapasitededir.

Ayrıca ithalat departmanı çeşitli sektörlere malzeme tedarik etmektedir.

Teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydediyor. Bu ilerlemeyi yakından takip edip ihtiyacınız olan herşeyi paylaşıp fikir edinebileceğiniz, sizin için gerekli olan teknolojik gelişmeleri belirleyip size öneriler sunabilen ve en önemlisi güvenebileceğiniz bir teknoloji şirketi arıyorsanız, biz partneriniz olmaya hazırız.


Daha detaylı bilgi almak için bize İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
 
Haber Listesi
3adam neler yapıyor; email adresinizi listemize ekleyin :