üye girişi
3adam.net.v5.5
3adam Ne Demektir?
Web Sitesi Avantajları
Kullanıcı Sözleşmesi >>
Gizlilik Anlaşması
Banka Hesap Bilgileri
Kullanıcı Sözleşmesi

Lütfen tüm sözleşmeyi okuyunuz.
3adam.net Web Sayfasında dolaşırken aşağıdakileri okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bu sözleşme 3adam Software'in yapmış olduğu tüm çalışmaları ve verdiği hizmetleri içeren site(ler) olan 3adam.net Web Sitesi ile sen(siz) arasında yapılmıştır. Bu sözleşmede geçenler 3adam Software'in kendisini ve haklarını korumak amacıyla yazılmıştır.

Sitede karşılaşacağınız "Kabul Ediyorum" butonu bulunan herhangi bir anlaşmadaki "Kabul Ediyorum" butonuna bastığınızda, anlaşmadaki tüm maddeleri, şartlarıyla okuyup anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz. Eğer anlaşmadaki herhangi bir maddeye karşı iseniz "Kabul Etmiyorum" butonuna basarak anlaşmadan vazgeçebilirsiniz.

1. Açıklama

1.a 3adam.net Web Sitesi içinde kullanılan tüm yazılımlar, 3adam Software tarafından yazılmıştır. Tüm içerik 3adam Software'in hizmetleri, promosyonları ve servisleri ile ilgilidir.

1.b 3adam Web Sitesi derken internet üzerinde 3adam.net ve 3adam.com isim tescili altında yeralan web sayfaları kastedilmektedir.

1.c "Üyelik"; siteye giren herhangi birinin, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Anlaşmasını okuyup kabul ederek, 3adam Software'in hizmetlerinden yararlanmak için bir hesap açtırabilir demektir.

1.d "Ürünler"; 3adam Software'in vermiş olduğu hizmetler ve ürettiği yazılımlar demektir.

1.e "Haberler"; sitedeki gelişmeler, yeni projeler, program demoları ve kampanyalar hakkında, siteyi ziyaret eden herhangi birinin Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Anlaşmasını okuyup kabul ederek kendi isteğiyle bilgilendirilmesi demektir.

1.f 3adam Software; 3adam.net Web Sitesini tasarlayan ve bu sitede yayınlanan tüm hizmetleri sunan internet şirketidir. Kontak bilgileri 3adam.net Web Sitesinde bulunabilir.

2. Genel Kurallar

2.a 3adam.net Web Sayfasını dolaşırken her sayfada sağ alt köşede de görebileceğiniz gibi bu şözleşmeyi tamamıyla okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Sitenin bedava olan ve izin verilen tüm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

2.b 3adam.net Web Sayfasında açtıracağınız hesap ile yapabileceğiniz bilgi girişleri tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır. 3adam Software, hatalı yada kanun dışı kullanımdan doğacak sorunlarda sorumlu değildir. Sitede dolaşan herkesin ip kaydı tutulabilir fakat "Gizlilik Anlaşmasında" da belirtildiği gibi hakkınızdaki herhangi bir bilgi (mahkeme kararı haricinde) kimseyle paylaşılmayacaktır.

2.c 3adam Software, 3adam Web Sitesindeki herhangi bir servisi yada hizmeti istediği zaman hiçbir uyarıda bulunmadan değiştirebilir yada durdurabilir.

2.d 3adam Web Sayfasında birçok siteye bağlantı butonları verilmiş olabilir. O sitelerde yayınlanan içerik tamamıyla o sitelerin sorumluluğu altındadır ve bununla ilgili olarak 3adam Software'e herhangi bir sorumluluk yüklenemez.

2.e Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmada da, site sahibinin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğuna dair bölümlerin korunması zorunludur. 3adam Web Sitesindeki herhangi bir bölüm 3adam Software'den izin alınmadan kullanılamaz.

3. Hesap Açma

3.1 Üye olmak, "üyelik" bölümündeki online formalar kullanılarak otomatik olarak yapılmaktadır. 3adam Web Sitesindeki bazı kısımlar sadece üyelerin faydalanabileceği hizmetler ve servisleri içerir.

3.2 Üye olduğunuzda 3adam Software'in geliştirmiş yada halen geliştirmekte olduğu yazılımlara, hizmetlere ve servislere ulaşabileceksiniz. Bu yazılım, hizmet ve/veya servislerin tüm hakkı 3adam Software'e ait olup herhangi bir şekilde, tümünün yada bir parçasının ücretli yada ücretsiz dağıtımı/yayınlanması/izin dışı kullanımı yasaktır ve kanunlar tarafından korunmaktadır.

3.3 Üyelerin 3adam.net Web Sayfasından kendi bilgisayarlarına indirerek kullanacakları yazılımların tümünde kullanım limiti ayrı bir dökümanda belirtilmiştir.

3.4 Üye olmak için mutlaka bir şifreniz olmalı. Bu şifreniz ile 3adam Web Sitesindeki üyelere özel hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Eğer şifrenizin izinsiz bir kullanıcı tarafından kullanıldığı yada değiştirildiğini düşünüyorsanız acilen 3adam Software ile kontağa geçerek durumunuzu detaylı şekilde bildiriniz. Aksi takdirde üyeliğinizin başkası tarafından kullanımından doğacak herhangi bir problemden ötürü yanlızca siz sorumlusunuz.

4. Dikkatinize

4.a Genel olarak 3adam Web Sayfasında dolaşırken karşılacağınız servisler ve interaktif alanlarda, siteye bilgi eklenebilen alanlarda saygı kurallarının dışına çıkmamalısınız. Hoş olmayan herhangi bir davranış kabul edilemez ve hakkınızda suç ihbarı dahi açılabilecek durumlara gelinebilir. 3adam Web Sitesinde dolaşırken bu tarz durumlardan kaçınmanız önerilir.

6. Marka ve Tescil

6.a 3adam Web Sitesinde kullanılan tüm materyeller, yazılımlar, fikirlerle beraber 3adam logo ve amblemi kanunlar tarafından korunmakta olup herhangi bir şekilde izinsiz kullanımı, kopyalanması yada taklit edilmesi yasaktır.

6.b 3adam Web Sitesine bilgi girilirken diğer tescilli markalarında haklarının korunmasına dikkat etmeli ve bu tarz bir bilgi girişinde o markaların tescil kurallarına uymalısınız. Bu gibi durumlarda 3adam Software sorumluluk kabul etmeyecektir.

7. Garanti

7.a Sunulan her servis elektronik ortamda olması sebebiyle %100 garantili değildir. Sunucu bilgisayar, network yada internetten kaynaklanan problemler sebebiyle çeşitli aksaklıkların çıkması muhtelemdir. Bu tarz problemler 3adam Software tarafından en kısa zamanda giderilecektir. 3adam Software, sağladığı servislerin beyan ettiği gibi işleyişini elinden gelen en iyi şekilde temin edecektir.

7.b 3adam Software, kendisiyle ilişkili olmadığı için servis kullanımında şunları garanti etmez; (1) İletişimde rahatsız edilmeme, (2) Hata ile karşılaşmama, (3) İsteklerinizin tümüyle tatmini yada (4) Kendi bilgisayarınızdan kaynaklanan hatalar (5) Yangın, doğal afet gibi sebepler ile servis kesintisi

8. Diğer Kurallar

8.a 3adam Software Gizlilik Anlaşmasına sadık kalarak ziyaretçilerle ilgili bazı bilgileri saklayabilir.

8.b 3adam Web Sitesinde, siteden bağımsız olarak 3. parti servisler ve uygulamalar yayınlanabilir. Bu servis ve uygulamalardan kaynaklanacak sorunlar yada arızalar 3. kişilerin sorumluluğundadır. Aynı şekilde 3. parti yazılımların limitleri ve kullanım hakkalarıda 3. şahıslara aittir.

12. Üyelik İptali

12.a Eğer üyemiz iseniz istediğiniz an herhangi bir sebep göstermek zorunda olmadan üyeliğinizi Online Üyelik İptali formunu kullanarak tamamıyla silebilirsiniz.