üye girişi
3adam.net.v5.5
3adam Ne Demektir?
Web Sitesi Avantajları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Anlaşması >>
Banka Hesap Bilgileri
Gizlilik Anlaşması

1 Genel

3adam.net anlaşmalı olduğu kuruluşların yada müşterilerinin gizliliklerine saygı duyar. Siteye girilen hiçbir bilgi herhangi bir şekilde başka firmalara satılmaz yada dağıtılmaz. Biz sadece fikir, üretir ve bu fikirleri pazarlarız.

2 Haber Reklamları

Siteden reklam yada haber üyeliği aldığınızda bu işlemi istediğiniz zaman sitemizden kendiniz durdurabilirsiniz. Herhangi bir şekilde istek dışı mail atılmaz.

3 Sitenin tuttuğu bilgiler.

3adam.net yanlızca site içinde dolaşırken yada tekrar ziyaret ettiğinizde size yardımcı olacak bilgileri tutar. Bu bilgiler adınız, soyadınız, email adresiniz, ilgi alanlarınız olabilir. Bu bilgiler sitenin size ilgi alanınıza uygun bilgilere ulaşmanızda yardımcı olur. Ayrıca kişisel bilgileriniz (email,isim..vb.) yanlızca yeni ürünleri, kampanyaları yada sitenin önerdiği site yada ürünleri tanıtmak için kullanılır.

Ayrıca arkadışını bilgilendir bölümünde girmiş olduğunuz bilgiler sadece o an sizin arkadaşınıza göndermek istediğiniz bilgiyi göndermek için kullanılır. Arkadaşınızın bilgileri ileride kontak kurmak için saklanmaz.

4 Güvenlik

Kullanıcı bilgileri şu anda bilinen endüstri standartlarında bir güvenlik yöntemi ile tutulmaktadır.