3adam experience & intelligence
ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER
3adam.net.v5.5
Plotter sarf malzemeleri  

ANVİL KAPLAMASI

Dünyada en çok tercih edilen ve kalitesini kanıtlamış lider anvil kaplama markası Dicar ürünlerini, firmamızdan temin edebilirsiniz.

 
  • Sertlik derecesi 90 shore olan kaliteli poliüretandan üretilen Dicar anvillerin, özel bir teknikle direnci alınmıştır. Bundan dolayı malzemenin bıçak ve pilyaja uyumu üst düzeydedir ve kesim ayarının çok kısa sürede yapılmasını sağlar.
  • Dicar anvil kaplamanın altı çelik sacdır. Bundan dolayı fiber malzemenin aksine montaj esnasında yüzeye daha kısa sürede uyum sağlar. Kesim esnasında anvillerin uzamasını (esnemesini) engeller ve üretimde tam bir ölçü elde edilmesini sağlar.
  • Dicar anvil üzerindeki kilit birleşimleri merdane kanalının alt tarafında olduğundan, üst taraf bütün olarak gözükür. Bıçak veya pilyajların birleşim yerlerine denk gelmesi durumunda anvilin ileri itilmesi engellenir. Böylece kilit açılma riski ortadan kalkar.
  • Dicar anvilleri merdaneye sabitlemek için bağlama vidası kullanılmaz. Bağlantı kırlangıç kilit sistemi ile yapılır. Bu sistemle, özellikle anviller yer değiştirilirken önemli bir zaman kazanımı olur.
  • Kesilecek oluklu levhanın nem oranına dikkat etmek gerekir. Bu nem oranı yüksek olursa, kalıbın malzeme üzerindeki basıncı artar ve anvilin ömrünü kısaltır. Oysa nem oranı az olursa, hem anvilin ömrü uzar hem de kesim tirajı yüksek olur.
  • Bu önerilerimiz dikkate alındığında, Dicar anvilleri ile tirajınız 7 milyon tabakaya kadar artırılabilir. Sipariş verirken merdane çapının, merdane uzunluğunun, kanal yüksekliğinin ve kanal eninin ölçüleri mutlaka belirtilmelidir.